Cafer Binazir
Cafer Binazir
  • +
  • -

Sevgili Emre ve Furkan Koç,

İstanbul'da otobüsteki servisten başlayarak hava alanında, uçakta, Antalya'da otelde devam eden ve İstanbul'a dönene dek beş gün boyunca kampın muhtemel her detayını hem sporcu çocuklarımız, hem İstanbul'da onlardan haber bekleyen velilerimiz, hem de bizim de içinde bulunduğumuz Antalya'daki misafir velilerimiz için en ince ayrıntısına kadar düşündüğünüz için öncelikle teşekkür ederiz.

Fakat asıl teşekkürü, çocuklarımızın kamp boyunca yakından şahit olduğumuz sportif başarılarının yanında, ama ondan da önemli olan kendilerini bireysel olarak geliştiren ve öz güvenlerini pekiştirici, aynı zamanda grup içinde de belli bir disiplin içinde hareket etmeyi ve rakipleriyle -sporun asıl amacı olan- centilmence mücadele etmeye yönelten yaklaşımınız için hak ettiniz.

Bu beş gün boyunca gördük ki çocuklarla kurmuş olduğunuz güven verici yakın diyaloğunuz -gerektiğinde onların bir ağabeyleri, gerektiğinde bir babaları gibi- yanlışlarında dikkat çekici, doğrularında ise ödüllendirici, özetle yerinde ve kararında tatlı-sert yaklaşımınız sayesinde onların gözünde gerçekten örnek aldıkları, değer verdikleri bir rol model olmuşsunuz.

Özellikle ifade etmek isteriz ki uçakta hostesin dahi "ne kadar düzgün ve disiplinli bir kafilesiniz, gerçekten olgun davranışınız için sizi, koçunuzu ve okulunuzu tebrik ederim" diye övmesi Çevre Koleji için sportif başarılardan ayrı gerçek bir gurur kaynağıdır.

Siz de kampın amacını açıklarken, çocukların sportif becerilerini artırmanın yanında, asıl onların olgun ve rakiplerine saygılı, toplum içinde duyarlı bireyler haline gelmelerine katkı yapmasını hedeflediğinizi belirtmiştiniz.

Gururla ifade edelim ki kampın asıl amacı gerçekleşmiş ve çocuklarımız biraz daha büyümüş ve olgunlaşmış olarak İstanbul'a dönmüşlerdir.

Tüm veliler adına kocaman bir teşekkürü fazlasıyla hak ettiniz.

 

Teşekkürler Emre Koç

Teşekkürler Furkan Koç

Yaz kampında görüşmek üzere.

 

Cafer Binazir

Top