İLKÖĞRETİM » SBS

2012 SBS SONUÇLARI

 

ÖZEL ÇEVRE İLKÖĞRETİM OKULU  2012 MEZUNLARIMIZIN YERLEŞTİKLERİ ANADOLU LİSELERİ
ADI-SOYADI EN SON KAZANDIKLARI OKUL
Can ARIŞAN İSTANBUL LİSESİ
Berke KİŞİN İSTANBUL LİSESİ
Kubilay EREN İSTANBUL LİSESİ
İpek BÖLÜKBAŞI BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ 
Mert KARA KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
Cem DENİZSEL KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
Ayşegül DURGUN KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
Batuhan TÖMEKÇE KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
Dilara KURTOĞLU KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
Nurbanu KÜÇÜKAŞÇI KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
Şiar YARAN KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
Alper AKTOSUN KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
SEZİN SERPİL KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
Nevra ŞENKAYA HÜSEYİN AVNİ SÖZEN AND. LİSESİ
Pertev Ozan ATİK HÜSEYİN AVNİ SÖZEN AND. LİSESİ
Ayşenur CANCA HÜSEYİN AVNİ SÖZEN AND. LİSESİ
Zeynep OKUR HÜSEYİN AVNİ SÖZEN AND. LİSESİ
Ece TEMOÇİN HÜSEYİN AVNİ SÖZEN AND. LİSESİ
Ezgi KIRAN TRABZON FEN LİSESİ
Deniz Mert MADENCİLER BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
Çetin Arda TUNÇASLAN BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
Ege ÇULFAZ BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
İpek GÖK BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
Efe Can GENÇ BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
Melissa YAVUZEL BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
Alara ÇETİN BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
Ali KUMRALBAŞ BURAK BORA ANADOLU LİSESİ
Sena AKGÜN BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU L.
Deniz ONURAL BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU L.
İrem KANER BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU L.
Nejat Kerem YEGER BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU L.
Barış SABAN KÖY HİZMETLERİ ANADOLU L.
Kerem ÇOLAKBÜYÜK KÖY HİZMETLERİ ANADOLU L.
Onat KAYA KÖY HİZMETLERİ ANADOLU L.
Tolga Emirhan ŞENGÜL KÖY HİZMETLERİ ANADOLU L.
ARDA PEHLEVAN HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİ
Eren AKBABA HAYDARPAŞA ANADOLU LİSESİ
EREN BAŞEREN BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
Fahriye Başak ÖZORPAK MALTEPE AND. L.
Burcu ŞAHİN MALTEPE AND. L.
DEFNE ÜNSALAN MALTEPE AND. L.
Altuğ TUĞRUL KADİR HAS AND.L.
İsmail Mert ÇARDAKLI KADİR HAS AND L.
Arda VİLA ÇAĞRIBEY ANADOLU LİSESİ
KARDELEN ÖTKER ÜMRANİYE ANADOLU LİSESİ
Emre KARAHAN ÜMRANİYE ANADOLU LİSESİ
İPEK NAZ SABUNCU ÜMRANİYE ANADOLU LİSESİ
Ecem Sercan DOĞAN MUSTAFA SAFFET AND. L.
Ekin Emre EĞİLMEZ MUSTAFA SAFFET AND. L.
Tuğmaç KOYAŞ MUSTAFA SAFFET AND. L.
Burak ONBAŞI MUSTAFA SAFFET AND. L.
Tolga Umur YILDIRIMOĞLU MUSTAFA SAFFET AND. L.
Yaren USLU İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
Batuhan ÜZREK İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
Boğaç Oğuz TOĞAY İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
ATA ALTAR KANTURALI İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
Serkut HAŞİMOĞLU İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
Yaman PERKER İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
Hande KAYA İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
Gökhan ULUSU İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
Muhammed Ulaşcan ERSOY İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
Melike Aslı ER İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
Yağız ÖZKAN İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
Umur YALLUR HAYRULLAH KEFOĞLU AND. L.
Alp CİHAN HAYRULLAH KEFOĞLU AND. L.
Elif Alara DEMİR  HAYRULLAH KEFOĞLU AND. LİSESİ
Arda Özker ÇİNÇİN  HAYRULLAH KEFOĞLU AND. LİSESİ
Ali Cevat ULUBAŞ AHMET KELEŞOĞLU AND. LİSESİ
Oğultan BEŞTEK GÖZTEPE İ. KURŞUNOĞLU AND. L.
Teoman DEMİRCİ GÖZTEPE İ. KURŞUNOĞLU AND. L.
Ceyda SANER GÖZTEPE İ. KURŞUNOĞLU AND. L.
Mehmet Talat İŞERİ GÖZTEPE İ. KURŞUNOĞLU AND. L.
Dilek TÜZÜN GÖZTEPE İ. KURŞUNOĞLU AND. L.
Tibet Ege ERMUTLU GÖZTEPE İ. KURŞUNOĞLU AND. L.
İrem Ece NAR GÖZTEPE İ. KURŞUNOĞLU AND. L.
Melike Naz TEMEL GÖZTEPE İ. KURŞUNOĞLU AND. L.
MURAT AKÇA GÖZTEPE İ. KURŞUNOĞLU AND. L.
Ece Naz ÇEVİK GÖZTEPE İ. KURŞUNOĞLU AND. L.
Tayfun KIRIŞOĞLU İSTANBUL KADIKÖY LİSESİ
HANDE ZEYNEP KIVANÇ İSTANBUL KADIKÖY LİSESİ
DENİZ ULUŞAN İSTANBUL KADIKÖY LİSESİ
Taylan Arda DEMİRAK İSTANBUL KADIKÖY LİSESİ
Ilım Naz ANADOL İSTANBUL KADIKÖY LİSESİ
Buse Ayşe KUŞKAYA HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİ
Ekin ÇAKMAKÇI HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİ
Berke Egemen OVAT HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİ
Mehmet KILIÇ HABİRE YAHŞİ ANADOLU LİSESİ
Ece Deniz ÇAMCI FENERBAHÇE ANADOLU LİSESİ
Beliz AYAZ SEMİHA ŞAKİR ANADOLU LİSESİ
Kaan KULAKSIZ TEB ATAŞEHİR AND. LİSESİ
Beklen Alp TERZİOĞLU TEB ATAŞEHİR AND. LİSESİ
Duygu ARSLANBOĞA TEB ATAŞEHİR AND. LİSESİ
Emre Deniz ETİ TEB ATAŞEHİR AND. LİSESİ
İpek DİVAN FENERBAHÇE AND. LİSESİ
Stefanos GADİS FENERBAHÇE AND. LİSESİ
Alara KIRÇUVAL 50. YIL TAHRAN ANADOLU LİSESİ
Mert TEPEBAĞ BEYKOZ ANADOLU LİSESİ
Selim BULDUK H.ÖZYEĞİN VAKFI ALEMDAĞ T. ÇAPA ANADOLU LİSESİ
Onat UTKUSAVAŞ MUSTAFA KEMAL ANADOLU LİSESİ
Rızgar Balkan MUSTAFA KEMAL ANADOLU LİSESİ
Beyza DENİZ KEMAL ATATÜRK AND. LİSESİ
Safa Beliz BATMAZOĞLU KEMAL ATATÜRK AND. LİSESİ
Lema Tuğçe YEMİŞKEN KANDİLLİ KIZ AND. LİSESİ
Şevval KARS SUADİYE H. MUSTAFA TARMAN AND. L.
Ela Begüm GÜRDAL SUADİYE H. MUSTAFA TARMAN AND. L.
Hüseyin Tuna ALHAS SUADİYE H. MUSTAFA TARMAN AND. L.
Emre ÖZER SUADİYE H. MUSTAFA TARMAN AND. L.
Almira MAHMUTÇEBİ ERENKÖY KIZ AND.L.
Emine Güniz ZORER ERENKÖY KIZ AND.L.
Yahya Berkay TUNÇAY HEYBELİADA ANADOLU LİSESİ
Berk BARIŞ HEYBELİADA ANADOLU LİSESİ
Ahmet Sanberk HAMZAOĞLU HEYBELİADA ANADOLU LİSESİ
Beyza SUMRA HEYBELİADA ANADOLU LİSESİ
Cansu DURMAZ HEYBELİADA ANADOLU LİSESİ
Tuğkan Can TOPLU TÜRK TELEKOM ANADOLU LİSESİ
Berk BULUMAN MEHMETÇİK ANADOLU LİSESİ
Recep Caner YILMAZ MEHMETÇİK ANADOLU LİSESİ
Merve BULUMAN MEHMETÇİK ANADOLU LİSESİ
İrem ARMAĞAN SABİHA GÖKÇEN KIZ TEK VE MES L. (RADYO-TV)
Özge ÖZYÜREK HAYDARPAŞA TEK VE END MES L. (MÜZİK ALET YAPIMI)

OKULLARIMIZ
Bizi takip edin