![Atatürk](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/ataturk1.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/5072024125800_LİSE KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR (2).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/28062024115350_cevre_koleji_slider_lgs_basari_28062024.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/1072024112651_lgs slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/7062024084344_slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/1062024092310_slider voleybol.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/13052024124423_slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/10052024115408_Adsız tasarım.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/7052024113622_Adsız tasarım (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/7032024141621_slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/15042024125533_slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/20032024103804_1085x483.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/27022024150427_Adsız tasarım (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/26022024091521_Adsız tasarım (6).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/5022024091639_fll slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/11012024084346_slider tasarım (1).png)
Çevre Koleji aims to cultivate truly global citizens who adhere to the principle of pursuing excellence, focusing on scientific principles, excelling in foreign language proficiency, and achieving success in various branches of art, music, and sports, without deviating from the commitment to perfection.
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/28122023165744_Meriç DEMİRTEPE (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/26122023143406_ys slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/14122023110341_Adsız tasarım (4).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/11122023102211_son.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/5122023090459_slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/1122023084720_2023 ÇEVRE COLLEGE INTERNATIONAL EXAMS SUCCESS RATES.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/24112023112728_Adsız tasarım.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/9112023122101_ATAMIZI ÖZLENLE ANIYORUZ.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/9102023084606_Adsız tasarım.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/29092023100019_SLİDER (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/12092023104951_Adsız tasarım (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/4092023160549_For Registration (0216) 360 53 13 134.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/3072023124207_SLİDER 2023 lgs.pdf.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/17052023152352_Adsız tasarım (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/26042023084455_ÇEVRE LİSESİ TEKNOFEST FİNALLERİNDE ! (2).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/23032023093907_ÇEVRE.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/11102021115256_yurt dışı slider ing.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/3072021121744_SLİDER ing_Çalışma Yüzeyi 1.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/22032021132515_yks sliderR ing_Çalışma Yüzeyi 1 kopya.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/22032021133042_SLİDER ing_Çalışma Yüzeyi 1_Çalışma Yüzeyi 1.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/17072020131318_slider 79-eng.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/26062020151456_slider 78-eng.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/18032020115640_slider 77_eng.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/13122019163722_scor-slider-2019-2020-ing.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/18062019133353_slider 59-eng.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/20032021133019_Slider 2-ing.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/26102017151214_Slider 1-ing.jpg)
ÇEVRE NEWS
CAMPUS LIFEVIEW ALL
Cevre College
PARENTS’ VIEWSVIEW ALL
Oğlumuz Onurhan’ın eğitim hayatı bizim için çok önemliydi. Okul seçimimizde akademik başarı kadar sosyal ve duygusal hayatının da renkli ve dolu olması bizim için önemli faktörlerdi… Her şeyi göz önüne alıp çok yönlü düşününce en doğru seçimin “ Çevre Koleji” olduğuna karar verdik. İki yıldır kararımızın ne kadar doğru olduğunu yaşayarak görüyoruz. Öğretmenlerimizin bizi hiçbir zaman cevapsız bırakmadığı, gülen yüzlerinin eksik olmadığı , net, samimi, sıcacık bir okul Çe...
Kızım ilkokul birinci sınıfa başladığı zaman araştırdığım iyi bir devlet okuluna kaydettirdim. Daha sonra iki senede bir okulunu değiştirmek zorunda kaldım. Neden? Çünkü verilen eğitimi ve öğretmen-öğrenci ilişkilerini hiç yeterli bulmadım ve her götürdüğüm okul maalesef ki bir öncekinden daha da yetersizdi. Yaşadığım pişmanlıkla kızım ortaokuldayken lisede özel bir okula geçme kararını verdim. Kızım kesinlikle lisede özelde okulda öğrenim görecekti ve sınav sonuçlarının açıklanmasını bile bekle...
Kızımız 5 sene Çevre Koleji’nde okudu. Kolej fikrini ilk düşündüğümüzde bizi endişelendiren konulardan bir tanesi disiplin konusuydu. Çünkü duyumlarımız özel kolejlerin bu konuda fazla esnek olduğu yönündeydi. Çevre Koleji bu konuda bizim beklentilerimizi karşıladı. Diğer bir konu ise yabancı dil. Gerçekten bu konuda çok iyiler. TOEFL sınavlarına hazırlaması, yabancı dili kendi ana dili gibi öğretmesi tatmin edici düzeydedir. Üniversite zamanına geldiğimizde kızım kurstan çok okulda yapıla...
...
...
AWARDSVIEW ALL
![AWARDS](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/25032016092831_basarilar_resim.jpg)