![Atatürk](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/ataturk1.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/5072024125800_LİSE KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR (2).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/28062024115350_cevre_koleji_slider_lgs_basari_28062024.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/1072024112651_lgs slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/7062024084344_slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/1062024092310_slider voleybol.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/13052024124423_slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/10052024115408_Adsız tasarım.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/7052024113622_Adsız tasarım (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/7032024141621_slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/15042024125533_slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/20032024103804_1085x483.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/27022024150427_Adsız tasarım (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/26022024091521_Adsız tasarım (6).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/5022024091639_fll slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/11012024084346_slider tasarım (1).png)
Çevre Koleji aims to cultivate truly global citizens who adhere to the principle of pursuing excellence, focusing on scientific principles, excelling in foreign language proficiency, and achieving success in various branches of art, music, and sports, without deviating from the commitment to perfection.
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/28122023165744_Meriç DEMİRTEPE (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/26122023143406_ys slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/14122023110341_Adsız tasarım (4).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/11122023102211_son.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/5122023090459_slider.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/1122023084720_2023 ÇEVRE COLLEGE INTERNATIONAL EXAMS SUCCESS RATES.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/24112023112728_Adsız tasarım.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/9112023122101_ATAMIZI ÖZLENLE ANIYORUZ.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/9102023084606_Adsız tasarım.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/29092023100019_SLİDER (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/12092023104951_Adsız tasarım (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/4092023160549_For Registration (0216) 360 53 13 134.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/3072023124207_SLİDER 2023 lgs.pdf.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/17052023152352_Adsız tasarım (1).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/26042023084455_ÇEVRE LİSESİ TEKNOFEST FİNALLERİNDE ! (2).png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/23032023093907_ÇEVRE.png)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/11102021115256_yurt dışı slider ing.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/3072021121744_SLİDER ing_Çalışma Yüzeyi 1.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/22032021132515_yks sliderR ing_Çalışma Yüzeyi 1 kopya.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/22032021133042_SLİDER ing_Çalışma Yüzeyi 1_Çalışma Yüzeyi 1.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/17072020131318_slider 79-eng.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/26062020151456_slider 78-eng.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/18032020115640_slider 77_eng.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/13122019163722_scor-slider-2019-2020-ing.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/18062019133353_slider 59-eng.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/20032021133019_Slider 2-ing.jpg)
![](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/26102017151214_Slider 1-ing.jpg)
ÇEVRE NEWS
CAMPUS LIFEVIEW ALL
Cevre College
PARENTS’ VIEWSVIEW ALL
Çevre Koleji ile arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Fiziki şartları ve tüm çalışanlarının olumlu yaklaşımları sayesinde kayıt yaptırdık. Mutlu ve rahat bir ortamda okula devam ediyoruz. Herkese teşekkürler.
...
Merhaba,
Kızım Çevre Kolejinde okuduğu için çok mutluyum ve herkese anlatıp öneriyorum.
Kızım iyi bir Anadolu Lisesini kazandığı halde biz Çevre Kolejini tercih ettik. Hiç pişman olmadık. Özellikle yabancı dili çok gelişti. Yurtdışı projeleri çok şey kazandırdı.
Ders öğretmenleri ilgililer ve iyiler. Artık hiç ödevleriyle ilgilenmiyorum çok mutluyum bu yüzden.
Her açıdan sizlere ve özellikle Fatma Hanım’a (kendi çocukları gibi davrandığı için, her sorunumda yanımda ol...
Toplumsal kurallara uymasını sağlayıp, hem de okulu sevmesini sağlamak çok zordur çocuğun. Zoru başaran Çevre Ataşehir Anaokulu’na teşekkür ederiz.
Oğlumun daha bilinçli ve yaptığı hareketlerden sorumlu olmasını öğrettiniz. Birey olma yolunda anne baba olarak bize ve oğluma yol gösterdiğiniz için tüm öğretmenlerine teşekkür ederiz.
...
Cümlelerime öncelikle Çevre Lisesi Ailesine teşekkür etmekle başlamak istiyorum. Ortaöğretimden itibaren oğlumuz Çevre Kolejinin öğrencisidir. İnşallah bu yıl Çevre Lisesinden mezun olacak. Bu okulda liseye başladığı ilk günden itibaren doğru seçim yaptığımızı anladım. Sayın Okul Müdürümüz Yeşim Kirman, Sayın Müdür Yardımcımız Fatma Çırağ ve tüm değerli öğretmenlerimiz... O kadar büyük bir çaba ve özveriyle yanımızda oldular ki bunu kelimelere dökmek inanın kifayetsiz kalır. Tüm bu güzel insanla...
İkizlerimin benden ilk defa ayrılacak olmaları beni çok kaygılandırıyordu. Doğdukları andan itibaren onlardan hiç ayrılmamıştım. Çevredeki bütün okulları gezdik, hiçbiri içimize sinmedi. Ama Çevre Anaokulunun kapısından girer girmez gördüğümüz ilgi ve sıcakkanlı yaklaşım bizi içine çekti. Çevre Anaokulu verdiği eğitimle çocuklarımın gelişimine çok katkıda bulundu. Arzu Hanım her yönüyle çok başarılı, titiz ve sıcakkanlı bir insan. Öğretmen kadrosu da aynı şekilde Zeren Hanım, Özge Hanım, Melek H...
AWARDSVIEW ALL
![AWARDS](https://cdn.cevrekoleji.k12.tr/images/fotogaleri/25032016092831_basarilar_resim.jpg)