İlayda AKÇAKAYA - Selma Selçuk AKÇAKAYA
İlayda AKÇAKAYA - Selma Selçuk AKÇAKAYA
  • +
  • -

Saygıdeğer Çevre Koleji,

Çocuğumuzu en iyi şekilde öncelikle ilk eğitime, daha sonrada gelişmiş bir eğitime yönlendirmek için araştırmalara başladık. İstanbul dahilinde öncelikle eğitime hazırlık devamında ilkokul eğitimi için sayısız kurumlarla yaptığımız temaslarda, tüm taleplerimize, sorularımıza ve çocuğumuzun istikbali ile ilgili düşüncelerimize eğitimcilerin bilgisi ve yeterliliği, eğitimcilerin biz velilere olan ilgisi, tüm idari ve eğitim personelinin taleplerimize olan olumlu,candan ve gerçek eğitimci olarak mükemmel yaklaşımları, bizim en içten duygularımızla Çevre Kolejine bağlanmamızı sağladı.

Çocuğumuzun eğitime başlamasından bu yana bu yakın ilgi ve sevgi ile kolejinizde kendimizi, evimizde, ailemizin arasında hissettik, bu mutluluğumuzun çocuğumuzun eğitimi süresince artarak devam edeceğine de kalpten inanıyoruz. 

Bu vesile ile ailemiz Çevre Koleji camiasına şimdiden sevgi, yakaladıkları mükemmel eğitim seviyesi nedeniyle saygı, gönüllerindeki geniş anlayış; bir an, bir gün bile yorulmadan, bıkmadan gösterdikleri sevgi, saygı nedeniyle de şükran ve saygılarımızı sunarız.

Top