Hülya EREL
Hülya EREL
  • +
  • -

Çevre Koleji ile tanışıp eğitim serüvenine başlayalı yaklaşık 12 yıl oldu. Büyük kızımızla başlayan bu birliktelik bugün TEOG döneminde olan küçük kızımızla da devam ediyor. 
Kızımız büyük bir heyecan ve mücadelenin içerisinde ve ona her anlamda destek olmaya çalışan iki ailesi var. Biz ebeveynleri ve Çevre Koleji ailesi…
Çocuklarımızı akademik olarak üst seviyelere taşırken onların bireysel gelişimlerine de gösterdiğiniz hassasiyet ve desteğiniz inanılmaz. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki, çocuklarımız bu ilgi ve koşulsuz sevginin farkında ve de bu farkındalık onlara inanılmaz bir güven duygusu veriyor. 
Bugün Çevre Koleji’nin başarısından söz edebiliyorsak hiç şüphesiz bunda sizlerin mesleki bilgi ve donanımlarınızın, uzun yıllara dayanan tecrübelerinizin, çözüm odaklı yaklaşımlarınızın, kriz yönetimindeki başarınızın, her şeyden önemlisi göstermiş olduğunuz üstün özveri ve çabalarınızın büyük katkısı var. Bu müthiş çabanızın, tüm emekleriniz ve her şeyden önce çocuklarımıza verdiğiniz koşulsuz sevginizden dolayı sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Saygılarımla.
8A Sınıfı Pelinsu EREL

Top