SPOR
SPOR ALANINDAKİ BAŞARILARIMIZ
  • +
  • -
  • Küçük Erkek Okul Basketbol Takımı Kadıköy İlçe Birinciliği - 2017
  • Yıldız Erkek Okul Basketbol Takımı Kadıköy İlçe İkinciliği - 2017
  • Genç Erkek Okul Basketbol Takımı :stanbul 1. Bölge İkinciliği - 2017
  • Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Okul Sporları İstanbul Okullar arası Gençler Yüzme müsabakalarında Çevre Koleji Lise Genç Kız Yüzme Takımı “İstanbul Birinciliği”, - 2016
  • Küçükler Yüzme İl Birinciliği Müsabakaları Çevre Koleji Küçük Kız Yüzme Takımı “İstanbul İkinciliği”, - 2016
  • Yıldızlar Yüzme Birinciliği müsabakaları Çevre Koleji Yıldızlar Kız Yüzme Takımı “ İstanbul Birinciliği”, - 2016
  •  Küçükler Yarıfinal Grup Birinciliği müsabakaları Çevre Koleji Küçük Kız ve Küçük Erkek Yüzme Takımı “Grup Birinciliği”, - 2016
  • Türkiye Okullar arası Küçükler Yüzme Şampiyonası Çevre Koleji Küçük Erkek Yüzme Takımı “Türkiye İkinciliği”, - 2016
  • Türkiye Okullar arası Yıldızlar Yarıfinal Grup Birinciliği müsabakaları Çevre Koleji Yıldız Kız Yüzme Takımı “Grup Birinciliği”, - 2016
  • Türkiye Okullar arası Gençler Yarıfinal Grup Birinciliği müsabakaları Çevre Koleji Genç Kız Yüzme Takımı “Grup Birinciliği”, - 2016
  • Türkiye Okullar arası Gençler Yüzme Şampiyonası Çevre Koleji Genç Kız Yüzme Takımı “Türkiye Birinciliği”, - 2016
  • Türkiye Okullar arası Yıldızlar Yüzme Şampiyonası Çevre Koleji Yıldız Kız Yüzme Takımı “Türkiye Birinciliği” kazanmıştır. - 2016
  • Emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. - 2016
  • ISF. Genç Kız Yüzme Takımı Dünya Şampiyonluğu – 2011- MALTA
  • MEB.G.S.G.M.Genç Kız Yüzme Takımı İstanbul Birincisi – 2011
  • ISF Dünya Okul Sporları Liselerarası Dünya Yüzme Şampiyonası Çevre Koleji Lise Genç Kız Yüzme Takımı “Dünya İkinciliği” 2015
  • 18 Kez Türkiye Yüzme Şampiyonluğu
  • 14 Kez Basketbol İlçe Birinciliği
  • Türkiye ve İstanbul Atletizm Federasyonu Türkiye’nin en hızlısı atletizm yarışlarında 5-C Sümer Fatih Özoral öğrencimiz “Türkiye İkinciliği” 2015
  • Gençlik Spor Md. ve Okul Sporları Türkiye Okullararası Küçükler Yüzme Şampiyonası Çevre Koleji Küçük Kız Yüzme Takımı “Türkiye Üçüncülüğü” 2015
  • Gençlik Spor Md. ve Okul Sporları Türkiye Okullararası Küçükler Yarıfinal Grup Birinciliği müsabakaları Çevre Koleji Küçük Kız Yüzme Takımı “Grup Birinciliği” 2015
  • Gençlik Spor İl Md. ve Okul Sporları İstanbul Okullararası Gençler Yüzme müsabakalarında Çevre Koleji Lise Genç Kız Yüzme Takımı “İstanbul Birinciliği” 2015
  • Gençlik Spor İl Md. ve Okul Sporları İstanbul Okullararası Yıldızlar Yüzme Birinciliği müsabakaları Çevre Koleji Yıldızlar Kız ve Erkek Yüzme Takımları “ İstanbul Birinciliği” 2015
  • İstanbul Atletizm Federasyonu İstanbul’un en hızlısı atletizm yarışlarında 5-C Sümer Fatih Özoral öğrencimiz “İstanbul Birinciliği” 2015
  • Gençlik Spor İl Md. ve Okul Sporları İstanbul Okullararası Küçükler Yüzme İl Birinciliği Müsabakaları Çevre Koleji Küçük Kız Yüzme Takımı “İstanbul İkinciliği” 2015
  • Gençlik Spor İl Md. ve Okul Sporları İstanbul Okullararası Yıldızlar Satranç müsabakalarında 8-E sınıfından Duygu Yeşil öğrencimiz “İstanbul Anadolu Yakası Birinciliği ve İstanbul ikinciliği” 2015
  • Gençlik Spor İl Md. ve Okul Sporları İstanbul Okullararası Minikler Satranç müsabakalarında 3-F sınıfından Poyraz Gürleyiğ öğrencimiz “İstanbul Üçüncülüğü” 2015
  • Kadıköy İlçe Milli Eğitim Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası; Çevre Koleji Yıldız Erkek Basketbol Takımı “Kadıköy Birinciliği” 2015
  • İstanbul Atletizm Federasyonu Kadıköy’ün en hızlısı 60 mt. atletizm yarışlarında 5-C Sümer Fatih Özoral öğrencimiz “Kadıköy Birinciliği”. 2015
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı Türkiye Birinciliği - 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 50 mt. Sırt Birinciliği - 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 100 mt. Sırt Birinciliği - 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 200mt. Karışık Birinciliği- 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 200 mt. Sırt Birinciliği- 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 100 mt. Kelebek Birinciliği – 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 200 mt. Kelebek Birinciliği – 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 4 X 100 mt. Serbest Bayrak tk. Birinciliği- 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 4 X 200 mt. Serbest Bayrak tk. Birinciliği - 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 4 X 100 mt. Karışık Bayrak tk. İkinciliği- 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 200 mt. Karışık İkinciliği – 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 50 mt. Kelebek Üçüncülüğü- 2013
  • Yıldız Kız Yüzme Takımı 200 mt. Sırt Üçüncülüğü - 2013
  • Balkan Gençler Yüzme Şampiyonasında 4 x 100 mt. Serbest bayrak tk. 1.liği – Balkan Rekoru 2013
  • Balkan Gençler Yüzme Şamp. 50 mt. Kelebek Stil – Balkan 1.liği 2013
  • Balkan Gençler Yüzme Şamp. 100 mt. Kelebek Stil – Balkan 3. lüğü 2013
  • Balkan Gençler Yüzme Şamp. 4 X 200 mt. Karışık Stil – Balkan 2. liği 2013
  • Multination Milli Takım Yüzme Yarışları 100 Metre Sırtüstü Stil-İkincilik (2013)
  • MEB.G.S.G.M.Genç Kız Yüzme Takımı Türkiye Birincisi – 2012- SAKARYA
  • Multination Milli Takım Yüzme Yarışları 100 Metre Kelebek Stil-Birincilik (2013)
  • Minikler Yüzme Şampiyonası 50 mt. Kurbağalama İstanbul Birinciliği 2013
  • Minikler Yüzme Şampiyonası 100 mt. Kurbağalama İstanbul Üçüncülüğü 2013
  • 3. İstanbul Hapkido Turnuvası İstanbul Birinciliği (Minikler 22 Kg) 2012
  • 3. İstanbul Hapkido Turnuvası İstanbul İkinciliği (Minikler 44 Kg) 2012
  • 3. İstanbul Hapkido Turnuvası İstanbul İkinciliği (Minikler 52 Kg) 2012
  • MEB.G.S.G.M.Genç Kız Yüzme Takımı Türkiye Birincisi – 2011- KAYSERİ
  • MEB.G.S.G.M.Genç Erkek Ferdi 50 mt. Kurbağalama Türkiye Birincisi - 2011
  • MEB.G.S.G.M.Genç Erkek Ferdi 50 mt. Kurbağalama Yüzme İstanbul Birinciliği-2011
  • Multination Milli Takım Kulüp Yüzme 200 mt. Serbest 1.liği ve Yeni Türkiye Rekoru (2.05.04 ) 2012
  • Multination Milli Takım Kulüp Yüzme 4X 100 mt. Karışık Bayrak Takım İkinciliği- 2012
  • Multination Milli Takım Kulüp Yüzme 4X 100 mt. Serbest Bayrak Takım Birinciliği ve Yeni Türkiye Rekoru ( 4.01.14 ) - 2012
  • MEB.G.S.G.M.Türkiye Küçükler Yüzme Şampiyonası 200 mt. karışık stilde Türkiye İkinciliği-2012
  • MEB.G.S.G.M. Türkiye Yıldız Kız Yüzme Okul Takım Türkiye Birinciliği-2011
  • MEB.G.S.G.M.Yıldız Kız Yüzme Takım İstanbul Birinciliği - 2011
  • YÜZME FED.Türkiye Bireysel Kulüplerarası Yüzme şampiyonasında 100mt. serbest stilde 58.80 sn’lik Türkiye Rekoru- 2011
  • MEB.G.S.G.M.Okullararası Küçükler Yüzme İstanbul Şampiyonasında Küçük Kız Yüzme Takımı İstanbul Üçüncülüğü 2011
  • MEB.G.S.G.M. Liseler Arası Gençler Türkiye Yüzme Şampiyonasında Genç Kız Yüzme Takımı Türkiye 2. Liği – 2010
  • MEB.G.S.G.M. Liselerarası Genç Kız Yüzme Tk. İstanbul İkinciliği - 2010
  • MEB.G.S.G.M.Okullar Arası Genç Erkekler Türkiye Yüzme Yarışması 50mt. Kurbağalama stilde Türkiye Üçüncülüğü- 2010
  • MEB.G.S.G.M.Okullararası Yıldızlar Yüzme İstanbul Şampiyonasında Okul Yıldız Kız Yüzme takımı İstanbul Birinciliği 2010
  • MEB.G.S.G.M. Lise Okullararası Gençler Yüzme İstanbul İl birinciliği yarışmasında Genç Kız Yüzme Takımı İstanbul İkinciliği – 2010
  • MEB.G.S.G.M. Türkiye Küçük Kız Yüzme Türkiye İkinciliği – 2010
  • MEB.G.S.İ.M. Küçük Kız Yüzme Tk. İstanbul Birinciliği - 2010
  • YÜZME FED.Türkiye Kısa Kulvar Kulüplerarası Yüzme Şamp. 100 mt. Serbest Türkiye 2.Liği- 2011
  • YÜZME FED.Türkiye Kısa Kulvar Kulüplerarası Yüzme Şamp. 50 mt. Serbest Türkiye 3.Lüğü - 2011
  • YÜZME FED.Türkiye Kısa Kulvar Kulüplerarası Yüzme Şamp.50 mt. Serbest Türkiye 2.Liği - 2011
  • YÜZME FED.Türkiye Kısa Kulvar Kulüplerarası Yüzme Şamp. 200 mt. Serbest Türkiye 3.Lüğü -2011
  • YÜZME FED.Türkiye Kısa Kulvar Kulüplerarası Yüzme Şamp. 4x50 mt. Serbest Bayrak Tk.Türkiye 2. Liği- 2011
  • YÜZME FED.Türkiye Kısa Kulvar Kulüplerarası Yüzme Şampiyonası 4x50 metre Karışık Türkiye Üçüncülüğü - 2011
  • YÜZME FED.Multinational Milli Takım Seçmeleri 50 metre sırtüstü Türkiye Birinciliği-2010
  • YÜZME FED.Multinational Milli Takım Seçmeleri 50 metre serbest Türkiye İkinciliği
  • MEB – Genç Erkek Yüzme Takımı Türkiye Üçüncülüğü - 2010
  • MEB – Genç Erkek Yüzme Takımı İstanbul İkinciliği - 2010
  • Çevre Spor Kulübü Yüzme takımı sporcularının Milli Takım’a katılımı- 2010
  • YÜZME FED.Türkiye Kısa Kulvar Kulüplerarası Yüzme Şampiyonası 100 metre sırtüstü Türkiye Üçüncülüğü-2010
  • YÜZME FED.Türkiye Kısa Kulvar Kulüplerarası Yüzme Şampiyonası 100 metre Sırtüstü Türkiye Üçüncülüğü-2010
  • YÜZME FED.23 Nisan Kulüpler Arası Yüzme Şampiyonası 50 mt. Serbest ve 100 mt. Sırtüstü Bireysel Birincilik.2010
  • MEB – Yıldız Erkek Basketbol Takımı İlçe Birinciliği-2010
     
Top