SANAT
SANAT ALANINDAKİ BAŞARILARIMIZ
  • +
  • -

MÜZİK

  • 2019 - Çevre Polifoni Müzik Takımı Verona Müzik Festivali'nde Korolar kategorisinde Dünya Üçüncülüğü
  • 2018 - 21. Fizy Liselerarası Müzik Yarışması’nda en iyi icra Türkiye ikinciliği
  • 2018 - 21. Fizy Liselerarası Müzik Yarışması’nda en iyi solist Türkiye ikinciliği
  • 2018 İspanya Uluslararası Fiestalonia Sea Sun Müzik Festivali’nde Çevre Polifoni Takımı Dünya İkincisi
  • 2016 - Çevre Polifoni Müzik Takımı San Remo Müzik Festivali'nde Korolar kategorisinde Dünya Birinciliği
  • 2015 - Çevre Polifoni Müzik Takımı “III. Sansev Uluslararası Koro Festivali” "En iyi Birliktelik" ödülü

 

RESİM

  • 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu resim yarışması ADA KOSTAKOĞLU ilçe 3.lük ödülü
  • 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı “İstanbul İl Milli Eğitim ve Vodafone 41. Maraton ve İstanbul” konulu resim yarışması öğrencimiz  CEYLİN GÜLÇİN SÖNMEZ 3.lük ödülü
  • 2018-2019 Hong Kong uluslararası  “Coral Reefs” (Mercanların Korunması) konulu resim yarışmas uluslararası resim yarışması  WİKTORİA EDA UYAR “Dünya Üçüncülük ödülü’’
  • 2016-2017 İstanbul Çapında Yapılan "Fransız Şiirlerinden Esinlenen Resim" Yarışması 9A sınıfından DENİZ DONDURAN "Üç Eşit Başarı" Ödülü
  • 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Kadıköy İlçesi Ortaokul ve Liseler Arası "Çanakkale Ruhuyla Bir Aradayız" Konulu Resim Yarışması 5D sınıfından YUSUF DENİZ IRMAK "İkincilik Ödülü"
  • 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Kadıköy İlçesi Atatürkçü Düşünce Derneği "Atatürk ve Çocuk" Konulu Resim Yarışması SENA NAZ EKŞİ "Birincilik Ödülü"
  • 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Kadıköy İlçesi Atatürkçü Düşünce Derneği "Atatürk ve Çocuk" Konulu Resim Yarışması DEFNE MESCİ "Üçüncülük Ödülü"
  • 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Kadıköy İlçesi Atatürkçü Düşünce Derneği "Atatürk ve Çocuk" Konulu Resim Yarışması  2B Sınıfından NEŞE İPEK ALPASLAN "Mansiyon Ödülü"
  • Hong Kong Uluslararası "Su" Konulu Resim Yarışması WERONIKA ELA UYAR "Dünya Birinciliği"
  • Hong Kong Uluslararası "Bakliyat" Konulu Resim Yarışması WERONIKA ELA UYAR "İkincilik Ödülü"
  • Hong Kong Uluslararasu "Bakliyat" Konulu Resim Yarışması SENA NAZ EKŞİ "Üçüncülük Ödülü"
  • Hong Kong Uluslararasu "Bakliyat" Konulu Resim Yarışması ŞİMAL DEMİRKOL "Üçüncülük Ödülü"
  • Hong Kong Da Po Leung Kuk Enstitüsü “light thermed” konulu resim yarışması 6F sınıfından BREANNE RUTH ECKMAN “Dünya üçüncülüğü”
  • Hong Kong Da Po Leung Kuk Enstitüsü “light thermed” konulu resim yarışması 7E sınıfından DOĞA PEYNİRCİOĞLU  “Dünya üçüncülüğü”
  • Hong Kong Da Po Leung Kuk Enstitüsü “light thermed” konulu resim yarışması 5E sınıfından NİL GÜLER“Dünya üçüncülüğü”
  • Hong Kong Da Po Leung Kuk Enstitüsü “light thermed” konulu resim yarışması Hazırlık sınıfından NAZLI POLAT “Dünya üçüncülüğü”
  • Hong Kong Da Po Leung Kuk Enstitüsü “light thermed” konulu resim yarışması 9. Sınıflardan MELİS DEFNE YILMAZ “Dünya üçüncülüğü” 
  • Hong Kong Da Po Leung Kuk Enstitüsü “Aile Çiftliği” konulu resim yarışması 2-E sınıfından Kemal Ege SUCU “Dünya Birincisi”
  • Hong Kong Da Po Leung Kuk Enstitüsü “Aile Çiftliği” konulu resim yarışması 2-E sınıfından Mustafa Efe Sucu “Dünya İkincisi”
  • Hong Kong Da Po Leung Kuk Enstitüsü “Aile Çiftliği” konulu resim yarışması 10-A sınıfından Weronika Ela UYAR “Dünya Üçüncüsü”
  • Hong Kong Da Po Leung Kuk Enstitüsü “Aile Çiftliği” konulu resim yarışmasında çeşitli yaş kategorilerinden 4 öğrencimize “Başarı Belgesi”
  • Kadıköy Belediyesi “Hayalimdeki Kadıköy” konulu resim yarışmasında 5-A sınıfından Breanne Eckman “Jüri Özel Ödülü”.
  • Doğançay Müzesi serbest konulu resim yarışmasında 5-C sınıfından Ezgi DİNÇ “Jüri Özel Ödülü”.
  • Türk Tabipler Odası “Doktorlar ve Sağlık” konulu resim yarışmasında 5-B sınıfından Demir YILMAZER “Mansiyon Ödülü”.
  • Mon-Ami firmasının düzenlediği “Çevre ve Çocuk” konulu resim yarışmasında 11 öğrencimize “Üstün Başarı Madalyası”.
Top