KULÜP HAKKINDA
KULÜP HAKKINDA
  • +
  • -

 

Haydi Çevre İle Yaşam Boyu Spora!..

Uygar insan, serbest zamanlarında kendini dinlendirebilecek, enerjisini yeniden toplayabilecek bir hobi geliştirebilen, kendini "İyi ki varım ve buraya aittim." diyebileceği birtakım sosyal etkinliklere katılabilen kişidir.

Modern hayatın yoğun iş temposu içerisinde hiçbirimiz bir çiftçi kadar efor harcamaya ihtiyaç duymayız. Fakat teknolojinin aksamayacağını hiç kimse garanti edemez. Öyle anlar vardır ki (doğal afetler gibi) tamamen kişisel deneyimleriniz, kas gücünüz ve yaşama motivasyonunuz sizi hayatta kalmaya veya kaderinize razı olmaya zorlar. 

Spor hem fiziksel hem de psikolojik yönden tamamen sağlıklı bireyler olmamızı sağlayan sosyal bir olgudur, bir yaşam stilidir. Yaşamınızın her döneminde zamanınızın bir kısmını düzenli ve planlı fiziksel etkinliklere ayırmalısınız. Bu sizin yaşam kalitenizi artıracaktır.

Çevre Spor Kulübü olarak, siz değerli misafirlerimize hijyenik ve eğlenceli bir spor ortamı yarattık. Sizlerle bu keyifli ortamı paylaşmak dileğiyle…

Spor kulübümüz haftanın yedi günü kullanıma açık olup,yalnızca resmi tatillerde kapalıdır. Kulüp, Çevre Koleji Eğitim Kampüsü içerisinde yer almakta ve tesisler okul ile ortak kullanılmaktadır. 14 yaşından büyükler üye olarak tesisten faydalanabilirler. Bunun dışında hafta sonları ve yaz tatillerinde çocuklara yönelik spor kursları da düzenlenmektedir. Tesis içerisinde şu an kullanıma açık olan mekânlar ve kullanımları ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Kapalı Yüzme Havuzu

Uzunluğu 25m. genişliği 10m. olan yarı olimpik kapalı yüzme havuzu dört kulvardan oluşmaktadır. En derin yeri 2 m. en sığ yeri 1.40 cm. derinliğindedir. Kendine ait sıcak duşlu soyunma odaları bulunan havuzda taban ısıtması, klima ve su ısıtma sistemi ile otomatik dezenfeksiyon ve filtre sistemi günün 24 saati çalışır durumdadır. Havuz suyu her ay düzenli olarak tahlile gönderilmektedir. Havuzumuzda iyonlama sistemi kullanılmaktadır.

 

Fitness Salonu

Kardio ve ağırlık gruplarının yer aldığı salonda her kas grubunu çalıştırabileceğiniz tam donanımlı bir fitness seti bulunmaktadır. Zemin esnek ve hijyenik PVC ile kaplanmıştır, duvarlar hareketlerinizi yaparken kendinizi izleyebileceğiniz şekilde ayna ile donatılmıştır. Ayrıca spor ve sağlıkla ilgili bir köşemiz ve kilonuzu düzenli olarak kontrol edebileceğiniz dijital bir baskül de mevcuttur. Salonumuzda serbest olarak çalışabileceğiniz gibi program için yardım da alabilirsiniz.

 

Sauna

Fin tipi kuru saunamızda ter atarak günlük hayatın stresinden ve yorgunluğundan uzaklaşabilirsiniz. Sauna elektrikli soba ile ısıtılmaktadır ve çam esanslı sauna yağı ile nemlendirilmektedir. Oturma grupları çam ağacından iki kademelidir; oturma ve yatmaya ayarlanabilir. Serinlemenin duş ile sağlandığı saunada müstakil bir tuvalet, duş ve serinleme bölümü bulunmaktadır. Saunayı tüm üyelerimiz 

Hafta içi saat 19:00 – 21.00; 
Hafta sonu 17:30–19:00 saatleri arasında ücretsiz kullanabilirler.

 

Spor Salonu

Kendine ait soyunma odaları bulunan olimpik ölçülerdeki klimalı spor salonumuzda basketbol ve voleybol oynamak mümkündür. Salon zemini, şok emici, kolay temizlenebilir ve bakteri barındırmayan sentetik malzemeyle kaplanmıştır. Yüksek tavanlar ve yeterli aydınlatma ile ferah ve sağlıklı bir spor salonunda eğlenceli sportif etkinlikler de düzenlenmektedir. Salon gruplara saat ücretli aylık ve yllık periyotlarla kiralanmaktadır. Spor salonu bir saatlik kiralama bedeli 265TL. 

Pazartesi günleri : 18:30 / 19:30,
Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri : 20:00 / 21:00
Cumartesi ve Pazar günleri : 17:00 / 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Top