Özlem-Kemal KARAKUŞ
VELİ GÖRÜŞLERİ
Özlem-Kemal KARAKUŞ
  • +
  • -

Kızımız için beklentimiz, akademik olarak onu geliştirecek, geleceğe hazırlayacak, sosyal yaşamını destekleyecek bir eğitim almasını sağlamaktı. İlkokul 3 üncü sınıfı bitirmiş olmasına rağmen birçok açıdan eksik olduğunu ve potansiyelinin çok az kısmına katkıda bulunulduğunu görüyorduk. Bu duygularla, onu geleceğe daha iyi hazırlayacak bir eğitim kurumu arayışımız oluştu ve Çevre Koleji ile tanıştık. 
Geriye dönük olarak baktığımızda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz. Çünkü: Çevre Kolejinde, inanılmaz iyi bir eğitim sistemi var. Çocukların akademik olarak gelişimine bulundukları katkı, hiçbir öğrenciyi geride bırakmamak üzerine kurulu. Bunu, öğretmeye istekli, ilgili ve yetenekli öğretmenlerle desteklemiş durumdalar. 
Sadece akademik olarak değil, yabancı dil eğitimi ve sosyal alanlarda da çocukların gelişimini paralel olarak desteklemekteler. İddialı, yetenekli, topluma duyarlı, çevresel ve sosyal bilinci yüksek bireyler yetiştirmeyi hedefliyorlar.
Şuan, Kızımız İngilizce eğitimine ek olarak İspanyolca dersleri almaya başladı. Keman derslerine katılıyor ve koro da yer alıyor. Yüzme konusunda kendini geliştirdi ve çok iyi arkadaşlıklar kurdu.
Her şeyden önemli olanı ise kızımız çok mutlu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

4E Sınıfı Eylül Deniz KARAKUŞ

Top