Nilay ÖZAYDIN
Nilay ÖZAYDIN
  • +
  • -

Pelin Hanım merhaba

Size bu maili hem teşekkür hem de memnuniyetimi dile getirmek için yazıyorum.

Kızlarımı sene başında okula verip vermeme konusunda yaşları küçük olduğu için tereddütlerim vardı. Ancak sizin hem eşime hem de bana okulun çocuklara katacakları konusunda yaptığınız bilgilendirmeler ve tespitleriniz okadar doğru çıktı ki iyi ki sizi dinlemişiz. Henüz ilk dönem bitmemiş olmasına rağmen kızların gösterdiği gelişim inanılmaz derecede bizi hem mutlu ediyor hem de gururlandırıyor. Öğretmen seçimlerinizin ne kadar doğru olduğunu oryantasyon döneminden bugüne kadar her aşamada gözlemlemekteyiz. Özellikle oryantasyon döneminde sorun yaşayan Dilara için izlediğiniz yol ve yöntemler okul seçiminde yöneticilerin tecrübelerinin ne kadar önemli olduğuna beni bir kez daha ikna etti.

Çocuklarımın hem akademik hem de sosyal beceri anlamında çok parlak bir gelişim gösterdiğini yaptıkları her çalışmada her hareketlerinde memnuniyetle gözlemlemekteyiz.özellikle sınıf öğretmenleri Büşra Hanımın katkılarını kızlarımın onu taklit ederek oynadıkları oyunlarda bile memnuniyetle izlemekteyiz.

İngilizce konusunda ağabeylerinde yaşadığımız pozitif deneyimleri kızlarda tekrar tekrar yaşıyoruz. Özellikle Miss Kate e olan sevgileri ve kendisinin inanılmaz olumlu tavırları sene başında tek kelime ingilizce bilmeyen kızları neredeyse düşüncelerini anlatacak seviyeye getirdi. İngilizce eğitim kalitesinden zerre şüphem olmamasına rağmen kızların İngilizce konuşma konusunda gösterdikleri bu azim ve ilgi ne kadar başarılı bir öğretmen tercihi yaptığınızı ve okulun izlediği yolun ne kadar doğru olduğunu bana bir kez daha gösterdi.

Kızların bana okul sonrası onları okula gönderdiğim için teşekkür ediyor olmaları sanırım hem sizler hem anne baba olarak bizler için en büyük ödül. Kerem ile yaşadığımız çok güzel iki yıldan sonra sizlerle tekrardan birlikte olmak ne kadar doğru bir kararmış. Evlatlarıma kattığınız ve katmaya devam ettiğiniz tüm değerler ve emekleriniz için en çok da ‘sevginiz’ için size çok teşekkür ederim

Sizi çok seviyoruz

Top