Yeni Dijital İçerik Platformu ‘Çevre Dijital’ Yayında
ÇEVRE ORTAOKULU
Yeni Dijital İçerik Platformu ‘Çevre Dijital’ Yayında
  • +
  • -

Yeni Dijital İçerik Platformu ‘Çevre Dijital’ Yayında

 

Eğitim sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip olan Çevre Koleji olarak yeni dijital dergilik platformunu hayata geçirdik. Okul faaliyetlerini, etkinlikleri, bültenleri ve Çevre Koleji ile ilgili gelişmeleri veli ve öğrencilere duyurmak amacıyla yayımlanan Çevre Highlights ve Yeşil Küre dergileri, platformun hayata geçmesi ile artık dijital olarak https://www.cevrekoleji.k12.tr/tr/kurumsal/yayinlarimiz adresi üzerinden okuyuculara ulaşacak.

Dijital yayıncılık alanında attığımız bu önemli adımda https://www.cevrekoleji.k12.tr/tr/kurumsal/yayinlarimiz adresi üzerinden okuyuculara ulaşabileceğiz. Çevre Koleji yayınlarımız, klasik dergi okuyuculuğunun yanı sıra, ziyaretçilerimize yeni bir içerik dünyası sunacak. Basılı yayınlarda belirli formatlar ile verilmek zorunda kalınan pek çok içerik, dijital dergi platformu sayesinde daha etkili ve çarpıcı formatlarla sunulabilecek. Dijital platformdaki dergileri inceleyen okuyucularımız, basılı yayına ek olarak dergilerin pek çok sayfasında birbirinden ilginç interaktif içerikleri de bulabilecekler. Video ve hareketli görseller, çoklu medya kullanımı, ses dosyaları, bültenlerin, kitapçıkların, tanıtım faaliyetlerinin dijital versiyonları bu platformda okuyucularla buluşabilecek. (Buraya tıklayarak Çevre Dijital’e ulaşabilirsiniz.)

Çevre Dijital platformu sayesinde zamanın daha etkili kullanımını sağlamanın yanı sıra, doğa dostu yayıncılık stratejimiz ile paralel olarak enerji kaynaklarındaki tasarrufu arttıracak ve daha az kağıt tüketimi sağlayacağız.

Top